Apartments Trogir Dalmacija Apartmani Trogir

Porta Bavo d.o.o. - Design Advertising Real Estate
Pożądany do Trogir i wyspa Čiovo...Na ciovo-trogir.COM strona internetowe Wy możecie odnaleźć apartament accomodation oferta dla Trogir i wyspa Čiovo, z bezpośrednim kontaktowym gościem-właściciel. Są jakiś usefull turysta orientują się co do środkowych Dalmatia, wypadów do przybytków, rodaka parki, miasta, i kopytko-drobiazgowa oferta apartamentów.
Pożądany aby ciovo-trogir.COM

CroatianEnglishGermany
ItalyFrancePoland


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


LAST MINUTE

Find more about Weather in Trogir, RHAppartamenti Trogir
DHMZ
meteo.hr
Yacht
MORZE

Morze wyzwanie, i nawigacja niezapomniany contentment. Pożeglujcie do otwartego morza i korzystają falisto i dmą. Wy możecie zrobić to przez się albo z pomocą bywałych szyprów.
Gastro
GASTRO

Śródziemnomorska kuchnia najzdrowsza kuchnia w świecie. Tak że wyczeka powiadając. Wy nie musicie żeby być znawcą pokosztować Dalmatyńczyka zachwycający w jakichś wielu oberży i restauracji z wielką ofertą miejscowej kuchni.
Beaches
PLAŽE

Postarajcie się żeby ocaleć precz od situ i tłumu. Odnajdźcie plażę dla się. Wyspa Čiovo bezpośrednio miejsce dla tamtych kto szukają samotne plaże i mały laur. Weźcie spojrzenie i znajdują miejsca aby płynąć i sunbathing na naszej wyspie.

more...
Night Life
ZABAWA

Wielka oferta działań życia nocy, taniec wieczory na plenerze tarasowato, żyją muzyka dla całych generacji, klubów disco, muzyki partia, święta, koncerty....

Trogir
Trogir, miasto pod UNESCO ochrona, kłamstwa 27km zachód od Split. Stare historyczne jądro, z Kamerlengo pałac i Trogir katedra, przykład najlepszego ochronionego romanic-gotyckiego miasta, otoczonego z ścianami, wieżą i fortecą. Trogir pełny niewielkiej ilości ciasne skaliste ulice, starożytne grube ściany i familiy herb. Trogir, faktycznie, miasto-muzeum. 
 

Split
Split, jeden z najbardziej słoneczni miasta w Europie. Bogaty w śródziemnomorskiej i subtropikalnej roślinności, Biorą na szynę magnesują ludzi od wszystko nad światem. Miękki i lekko klimat, naturalne krasy, zamożne kulturalne i dziedzictwo historii, muzea i galerie majstrowały Be na szynę perłę Adriatyckiego brzegu morza". By na szynę, miasto pod UNESCO ochrona, święcenie 1700 lat continious existance.
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerPARTNER SITES

Travel Directory


Find Croatia Directory - Croatia Travel Directory - add Site

Adoos Italia

Security Check